Gadżety i znakowanie

Posted on kw. 9, 2014


Gadżety i znakowanie

Tak, jesteśmy gadżeciarzami. Lubimy gadżety i potrafimy je robić.

Katalogi gadżetów - przejrzyj online i zamów!

Nasza specjalizacja to gadżety wojskowe i okolicznościowe upominki, jednak zawsze staramy się dopasować je do potrzeb Zamawiającego. Robiliśmy już: długopisy, kalendarze, wizytowniki, breloki, smycze, zegarki, scyzoryki, karty do gry, kubki, przybory szkolne, gadżety kuchenne, koszulki, kurtki, plecaki, pinsy, naszywki, odznaki, zapalniczki... i wiele, wiele innych, których nie sposób wymienić. Zajmujemy się metaloplastyką, sitodrukiem, grawerowaniem, wyszywaniem, haftowaniem, tłoczeniem...

Wystarczy złożyć zapytanie, a my zajmiemy się znalezieniem i produkcją gadżetu zgodnie z życzeniem Klienta.

Kontakt

Sitodruk

Technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę.
Sitodruk jest wykorzystywany do drukowania jedno- i wielobarwnego, również wielkoformatowego, na papierze, tekturze, foliach i płytach z tworzyw sztucznych, metalach (np. plakatów, etykiet, opakowań, kalkomanii, reklam) oraz na przedmiotach uformowanych, tzw. kształtkach z różnych materiałów, m.in. na butelkach szklanych i z tworzyw sztucznych, pojemnikach na butelki, płytach kompaktowych, płytach czołowych urządzeń i przyrządów kontrolnych, itp.

Termotransfer (termonadruk)

Technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego rysunku, naniesionego przy pomocy urządzeń służących do masowego powielania typu 'ksero', bądź drukarki podłączonej do komputera, ewentualnie wycięty w formie szablonu.

Sublimacja

Używana do znakowania materiałów poliestrowych, nylonowych itp. Pozwala na nadruk z fotograficzną wręcz jakością.

Techniki znakowania

Nie wiesz, którą metodę znakowania wybrać?

Odwiedź naszą wzorcownię!

Zawsze pomagamy dobrać optymalną metodę.

Flock

Technika termotransferowa, która polega na "przylepieniu" napisu lub logo wyciętego ze specjalnej folii barwnej lub odblaskowej, na inny materiał, np. koszulkę, baner czy czapeczkę. Folia jest zgrzewana w bardzo wysokiej temperaturze, co daje trwałość każdemu wykonanemu elementowi.

Nadruki bezpośrednie CMYK

<h1> <one half>  http://www.s2projekt.pl/kontakt/ </h1></one half>

Tampondruk

Technika druku polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. Możliwy jest nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach, a także drukowanie na podłożach takich jak tworzywa sztuczne, guma, szkło, metal itp.
Tampondruk stosuje się do wykonywania napisów na powierzchniach bardzo zróżnicowanych, od długopisów, przez kolekcjonerskie numizmaty, części samochodowe aż po panele czołowe różnego sprzętu AGD i RTV.

Grawerowanie tradycyjne i laserowe

Grawerujemy laserowo i mechanicznie praktycznie w każdym materiale:

  • w metalu: np. breloki, tabliczki, długopisy, oprawa usb
  • w skórze: np. portfele, teczki, okładki
  • w plexi: tabliczki, oznaczenia
  • w papierze: gadżety, kartki świąteczne, wizytówki
  • w laminatacg: tabliczki informacyjne, piktogramy
  • w drewnie: skrzynki, modele, breloki
  • w szkle: statuetki, litery, trofea
  • w ceramice: kubki, statuetki
  • w kamieniu: pamiętki
  • i w innych.
s2 projekt grawerowanie laserowe

s2 projekt: grawerowanie laserowe w drewnie

close
Facebook IconYouTube IconTwitter Icon...lub na G+......lub na G+...